Factsheet & Review

Bonjour Agency

Creatief bureau · Brussel

Bonjour Agency is een creatief bureau met thuisbasis in Vorst, opgericht in 2010. Ze werken rond creatie & reclame, branding & identiteit, strategie en content & copy.

Veelgestelde vragen over Bonjour Agency
Wanneer werd Bonjour Agency opgericht?
In 2010.
Waar zit Bonjour Agency?
In Vorst, Belgie.
Waarin is Bonjour Agency gespecialiseerd?
Brand strategy & positioning, Marketing strategy, Brand identity & design, Campaign concepts & big ideas, Campaign execution, Content strategy & editorial.
Voor welke sectoren werkt Bonjour Agency?
Energie & milieu, Overheid & non-profit.
Wie zijn de klanten van Bonjour Agency?
Onder meer Amnesty International, Croix-Rouge, Samusocial, ULB, CNCD 11.11.11, Greenpeace, Microstart, Fédération Horeca, Safe Brussels, EQUAL, HUMUNDI, Memisa, OXFAM, Plan International Belgium, Fédération Wallonie-Bruxelles.

Alle factsheets

Cijfers uit de jaarrekening t/m boekjaar 2024. Bedrijfsgegevens gecontroleerd bij de KBO op 2026-09-12.