Factsheet & Review

Digital Pulse

Digitaal bureau (web & platform) · 7 VTE · West-Vlaanderen

Digital Pulse bestaat sinds 2018 en profileert zich als digitaal bureau (web & platform) uit Kortrijk. De bezetting ligt rond 7 VTE. Het aanbod bestrijkt webdevelopment, ux/ui design, seo en paid media (sea/social/display). Sectoren waar het bureau vaak werkt: kmo's/lokaal en regio kortrijk/west-vlaanderen.

Veelgestelde vragen over Digital Pulse
Wanneer werd Digital Pulse opgericht?
In 2018.
Waar zit Digital Pulse?
In Kortrijk, Belgie.
Waarin is Digital Pulse gespecialiseerd?
Paid social, Search advertising (SEA), SEO & GEO, Website development, Website strategy & UX.
Hoe groot is Digital Pulse?
Ongeveer 7 voltijdse equivalenten (boekjaar 2025).
Wie zijn de klanten van Digital Pulse?
Onder meer DHL Express, Diversi Foods, Vandewiele, Stella P, Prisq, Design Regio Kortrijk, Toyo Ink Europe, Librius, Winsol, Woodlet, Focus WTV.

Alle factsheets

Cijfers uit de jaarrekening t/m boekjaar 2025. Bedrijfsgegevens gecontroleerd bij de KBO op 2026-09-12.