Factsheet & Review

Digital Leader

Full-service bureau · 22 VTE · Oost-Vlaanderen

Digital Leader werkt ruim tien jaar als full-service bureau uit Haaltert. De bezetting ligt rond 22 VTE. De opgegeven expertise is paid media (sea/social/display) en webdevelopment. De klanten komen vooral uit bouw, industrie, lifestyle/retail en kmo's en ambitieuze bedrijven.

Veelgestelde vragen over Digital Leader
Wanneer werd Digital Leader opgericht?
In 2016.
Waar zit Digital Leader?
In Haaltert, Belgie.
Waarin is Digital Leader gespecialiseerd?
Paid social, Search advertising (SEA), Website development.
Hoe groot is Digital Leader?
Ongeveer 22 voltijdse equivalenten (boekjaar 2025).
Voor welke sectoren werkt Digital Leader?
Bouw & vastgoed, Industrie & productie, Mode & lifestyle, Retail & e-commerce.
Wie zijn de klanten van Digital Leader?
Onder meer Rommelaere Interieur, Comines Steel, Baker Tilly, Brouwerij Haeseveld, WCUP, Essevee, Tiffanys, Vaillant, Hus, B&A Technics, AG Real Estate, Gym Plus, Weevo HR, Alpine, Avietech.

Alle factsheets

Cijfers uit de jaarrekening t/m boekjaar 2025. Bedrijfsgegevens gecontroleerd bij de KBO op 2026-09-12.