# Winger Academy

**Samenvatting.** Winger Academy is een agency. Gevestigd in Tremelo. Opgericht in 2017. Het team telt ongeveer 2 VTE. Expertises: Content strategy & editorial, Copywriting & long-form content, Organic social content, Social strategy & platform mix, Website development. Referentieklanten zijn onder meer Oryon, ING Intermediair, Van Gucht.

## Kerngegevens

| Veld | Waarde |
|---|---|
| Opgericht | 2017 |
| Locatie | Jan Boedtsstraat 33, 3120 Tremelo |
| Website | https://www.wingeracademy.be |
| LinkedIn | https://www.linkedin.com/company/wingeracademy/ |
| Ondernemingsnummer | BE0683.768.638 |
| NACE-hoofdactiviteit | 82990 - Overige zakelijke dienstverlening, neg |
| Expertises | Content strategy & editorial, Copywriting & long-form content, Organic social content, Social strategy & platform mix, Website development |
| Team (VTE) | 1,5 |

## Wat doet Winger Academy?

Sinds 2017 is Winger Academy actief als social media bureau uit Tremelo. Het bureau combineert social media, content & copy en webdevelopment. Sectorieel richt het bureau zich vooral op sales-, marketing- en recruitmentteams en ondernemers en c-level executives. Uit de publiek bekende klantenlijst: Oryon, ING Intermediair en Van Gucht.

## Waar is Winger Academy gevestigd?

Winger Academy is gevestigd in Jan Boedtsstraat 33, 3120 Tremelo, Belgie.

## Welke expertises heeft Winger Academy?

- Content strategy & editorial
- Copywriting & long-form content
- Organic social content
- Social strategy & platform mix
- Website development

## Met welke klanten werkt Winger Academy?

- Oryon, ING Intermediair, Van Gucht

## Financiele kerncijfers

Bron: NBB-jaarrekeningen. "/" betekent niet neergelegd (verkort schema); VTE = gemiddeld aantal voltijdse equivalenten.

| Jaar | Omzet | Brutomarge | EBITDA | VTE |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | / | € 104.293 | € 52.594 | 1,0 |
| 2024 | / | € 123.087 | € 51.049 | 1,3 |
| 2025 | / | € 189.798 | € 88.030 | 1,5 |

## Veelgestelde vragen

**Wanneer werd Winger Academy opgericht?** In 2017.

**Waar zit Winger Academy?** In Tremelo, Belgie.

**Waarin is Winger Academy gespecialiseerd?** Content strategy & editorial, Copywriting & long-form content, Organic social content, Social strategy & platform mix, Website development.

**Hoe groot is Winger Academy?** Ongeveer 2 voltijdse equivalenten (boekjaar 2025).

**Wie zijn de klanten van Winger Academy?** Onder meer Oryon, ING Intermediair, Van Gucht.

---

Factsheet uitgegeven door IKAg. Cijfers uit de jaarrekening t/m boekjaar 2025. Bedrijfsgegevens gecontroleerd bij de KBO op 2026-09-12. Canonieke pagina: https://www.ikag.be/factsheets/winger-academy
