# Studio Emma

**Samenvatting.** Studio Emma is een agency. Gevestigd in Brugge. Opgericht in 2003. Het team telt ongeveer 24 VTE. Expertises: Website development, Website strategy & UX, CRM & lifecycle strategy, Marketing automation, Dashboards & reporting, Data science & analytics (incl. predictive modelling). Actief voor klanten in Retail & e-commerce. Referentieklanten zijn onder meer JAVA Coffee, Richa, Tom&Co, MyComfort24, Braem, Arseus Lab.

## Kerngegevens

| Veld | Waarde |
|---|---|
| Opgericht | 2003 |
| Locatie | Baron Ruzettelaan 3 bus 4.3, 8310 Brugge |
| Website | https://www.studioemma.com |
| LinkedIn | https://www.linkedin.com/company/studio-emma/ |
| Instagram | https://www.instagram.com/studioemma_com/ |
| Ondernemingsnummer | BE0480.535.129 |
| NACE-hoofdactiviteit | 62100 - Ontwerpen van computerprogramma’s |
| Expertises | Website development, Website strategy & UX, CRM & lifecycle strategy, Marketing automation, Dashboards & reporting, Data science & analytics (incl. predictive modelling) |
| Sectoren | Retail & e-commerce |
| Team (VTE) | 23,9 |

## Wat doet Studio Emma?

Studio Emma, opgericht in 2003, is een digitaal bureau (web & platform) uit Sint-Kruis. Het team telt ongeveer 24 medewerkers (VTE). Het bureau combineert webdevelopment, data & analytics, crm & marketing automation en ux/ui design. Namen die publiek aan dit bureau gelinkt worden: JAVA Coffee, Richa, Tom&Co en MyComfort24.

## Waar is Studio Emma gevestigd?

Studio Emma is gevestigd in Baron Ruzettelaan 3 bus 4.3, 8310 Brugge, Belgie.

## Welke expertises heeft Studio Emma?

- Website development
- Website strategy & UX
- CRM & lifecycle strategy
- Marketing automation
- Dashboards & reporting
- Data science & analytics (incl. predictive modelling)

## Voor welke sectoren werkt Studio Emma?

- Retail & e-commerce

## Met welke klanten werkt Studio Emma?

- JAVA Coffee, Richa, Tom&Co, MyComfort24, Braem, Arseus Lab

## Financiele kerncijfers

Bron: NBB-jaarrekeningen. "/" betekent niet neergelegd (verkort schema); VTE = gemiddeld aantal voltijdse equivalenten.

| Jaar | Omzet | Brutomarge | EBITDA | VTE |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | / | € 1.888.282 | € -209.240 | 27,0 |
| 2024 | / | € 1.834.818 | € -216.832 | 25,6 |
| 2025 | / | € 1.780.042 | € -443.087 | 23,9 |

## Welke awards won Studio Emma?

2x Feweb Excellence Awards - 2x WebAward.be

- Feweb Excellence Awards 2024, Winner (Webshop Champ (Webshop of the Year)) - Zelfbouwmarkt
- WebAward.be 2024, Winner (Webshop / Webshop of the Year (Digital Champs)) - Zelfbouwmarkt
- Feweb Excellence Awards 2019, Winner (Webshop - Best in B2C) - Amode.be
- WebAward.be 2019, Winner (Webshop - Best in B2C) - Amode.be

## Veelgestelde vragen

**Wanneer werd Studio Emma opgericht?** In 2003.

**Waar zit Studio Emma?** In Brugge, Belgie.

**Waarin is Studio Emma gespecialiseerd?** Website development, Website strategy & UX, CRM & lifecycle strategy, Marketing automation, Dashboards & reporting, Data science & analytics (incl. predictive modelling).

**Hoe groot is Studio Emma?** Ongeveer 24 voltijdse equivalenten (boekjaar 2025).

**Voor welke sectoren werkt Studio Emma?** Retail & e-commerce.

**Wie zijn de klanten van Studio Emma?** Onder meer JAVA Coffee, Richa, Tom&Co, MyComfort24, Braem, Arseus Lab.

---

Factsheet uitgegeven door IKAg. Cijfers uit de jaarrekening t/m boekjaar 2025. Bedrijfsgegevens gecontroleerd bij de KBO op 2026-10-13. Canonieke pagina: https://www.ikag.be/factsheets/studio-emma
