# Hungry Minds

**Samenvatting.** Hungry Minds is een agency. Gevestigd in Namur. Opgericht in 2002. Het team telt ongeveer 21 VTE. Expertises: Customer & audience strategy, Packaging design, Campaign concepts & big ideas, Campaign execution, Content strategy & editorial, Digital & programmatic buying, Media strategy & planning, Offline buying (TV, radio, print, OOH). Actief voor klanten in Horeca & toerisme, Overheid & non-profit, Sport & entertainment, Voeding & drank. Referentieklanten zijn onder meer Thomas & Piron, Plum'Art, LETEC, Be WaPP, Chimay, Hautes Fagnes, Walibi.

## Kerngegevens

| Veld | Waarde |
|---|---|
| Opgericht | 2002 |
| Locatie | Route de Louvain-la-Neuve 4 19, 5001 Namur |
| Website | https://www.hungryminds.be |
| LinkedIn | https://www.linkedin.com/company/96787 |
| Instagram | https://www.instagram.com/hungrymindsbe/ |
| Ondernemingsnummer | BE0476.615.339 |
| NACE-hoofdactiviteit | 73110 - Activiteiten van reclamebureaus |
| Expertises | Customer & audience strategy, Packaging design, Campaign concepts & big ideas, Campaign execution, Content strategy & editorial, Digital & programmatic buying, Media strategy & planning, Offline buying (TV, radio, print, OOH), Search advertising (SEA), Influencer & creator marketing, Organic social content, Social strategy & platform mix, E-commerce (incl. payment), SEO & GEO, Website development, Website strategy & UX, CRM & lifecycle strategy, Direct marketing & lead management, Marketing automation, Dashboards & reporting, Data science & analytics (incl. predictive modelling), Corporate communication, PR strategy & media relations, Employer brand strategy, Internal communication, Recruitment campaigns, Brand activation (incl. guerrilla), Events & experiences, Sponsorship & partnerships |
| Sectoren | Horeca & toerisme, Overheid & non-profit, Sport & entertainment, Voeding & drank |
| Team (VTE) | 21,2 |

## Wat doet Hungry Minds?

Hungry Minds werkt ruim twintig jaar als creatief bureau uit Belgrade. Met ongeveer 21 VTE is dit een groot bureau. Ze werken rond creatie & reclame, strategie, branding & identiteit en content & copy. Sectorieel richt het bureau zich vooral op vrijetijd/pretparken, voeding & dranken, overheid & publieke campagnes (wallonie) en toerisme. Publiek gekende klanten zijn onder meer Thomas & Piron, Plum'Art, LETEC en Be WaPP.

## Waar is Hungry Minds gevestigd?

Hungry Minds is gevestigd in Route de Louvain-la-Neuve 4 19, 5001 Namur, Belgie.

## Welke expertises heeft Hungry Minds?

- Customer & audience strategy
- Packaging design
- Campaign concepts & big ideas
- Campaign execution
- Content strategy & editorial
- Digital & programmatic buying
- Media strategy & planning
- Offline buying (TV, radio, print, OOH)
- Search advertising (SEA)
- Influencer & creator marketing
- Organic social content
- Social strategy & platform mix
- E-commerce (incl. payment)
- SEO & GEO
- Website development
- Website strategy & UX
- CRM & lifecycle strategy
- Direct marketing & lead management
- Marketing automation
- Dashboards & reporting
- Data science & analytics (incl. predictive modelling)
- Corporate communication
- PR strategy & media relations
- Employer brand strategy
- Internal communication
- Recruitment campaigns
- Brand activation (incl. guerrilla)
- Events & experiences
- Sponsorship & partnerships

## Voor welke sectoren werkt Hungry Minds?

- Horeca & toerisme
- Overheid & non-profit
- Sport & entertainment
- Voeding & drank

## Met welke klanten werkt Hungry Minds?

- Thomas & Piron, Plum'Art, LETEC, Be WaPP, Chimay, Hautes Fagnes, Walibi

## Financiele kerncijfers

Bron: NBB-jaarrekeningen. "/" betekent niet neergelegd (verkort schema); VTE = gemiddeld aantal voltijdse equivalenten.

| Jaar | Omzet | Brutomarge | EBITDA | VTE |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | / | € 2.232.941 | € 913.367 | 17,8 |
| 2024 | / | € 2.004.934 | € 547.325 | 20,3 |
| 2025 | / | € 1.865.242 | € 345.562 | 21,2 |

## Welke awards won Hungry Minds?

2x Feweb Excellence Awards - Effie Awards Belgium - WebAward.be

- Effie Awards Belgium 2025, Silver - IBILAW24 — Walibi Belgium
- Feweb Excellence Awards 2019, Grand Prix (Campaign of the Year) - Confédération de la construction ('Je construis mon avenir')
- WebAward.be 2019, Winner (Campaign of the Year) - Confédération de la construction
- Feweb Excellence Awards 2018, Bronze (Business-to-Business) - sonaca.com

## Veelgestelde vragen

**Wanneer werd Hungry Minds opgericht?** In 2002.

**Waar zit Hungry Minds?** In Namur, Belgie.

**Waarin is Hungry Minds gespecialiseerd?** Customer & audience strategy, Packaging design, Campaign concepts & big ideas, Campaign execution, Content strategy & editorial, Digital & programmatic buying.

**Hoe groot is Hungry Minds?** Ongeveer 21 voltijdse equivalenten (boekjaar 2025).

**Voor welke sectoren werkt Hungry Minds?** Horeca & toerisme, Overheid & non-profit, Sport & entertainment, Voeding & drank.

**Wie zijn de klanten van Hungry Minds?** Onder meer Thomas & Piron, Plum'Art, LETEC, Be WaPP, Chimay, Hautes Fagnes, Walibi.

---

Factsheet uitgegeven door IKAg. Cijfers uit de jaarrekening t/m boekjaar 2025. Bedrijfsgegevens gecontroleerd bij de KBO op 2026-09-12. Canonieke pagina: https://www.ikag.be/factsheets/hungry-minds
