# Fight Club

Fight Club is een van oorsprong performance marketing bureau, dat de stap gezet heeft naar een full service aanpak voor merken.

**Samenvatting.** Fight Club is een brand & performance agency. Gevestigd in Mechelen. Opgericht in 2009. Het team telt ongeveer 21 VTE. Expertises: AI & innovation strategy, Brand strategy & positioning, Customer & audience strategy, Brand identity & design, Packaging design, Product & service design, Campaign concepts & big ideas, Campaign execution. Referentieklanten zijn onder meer Luikse Siroop, Whirlpool, SnowWorld, PharmaMarket, ZEB, Xandres, Luminus.

## Kerngegevens

| Veld | Waarde |
|---|---|
| Type | brand & performance agency |
| Opgericht | 2009 |
| Locatie | H. Consciencestraat 1B, 2800 Mechelen |
| Website | https://www.fightclub.be/ |
| LinkedIn | https://www.linkedin.com/company/fightclub-be/posts/?feedView=all |
| Instagram | https://www.instagram.com/fightclubagency |
| Oprichter(s) | Customer Collective, Down2Earth, Quanteus, management |
| Ondernemingsnummer | BE0809.962.371 |
| NACE-hoofdactiviteit | 47120 - Overige niet-gespecialiseerde detailhandel |
| Expertises | AI & innovation strategy, Brand strategy & positioning, Customer & audience strategy, Brand identity & design, Packaging design, Product & service design, Campaign concepts & big ideas, Campaign execution, Performance creative & DCO, Content strategy & editorial, Digital & programmatic buying, Media strategy & planning, Offline buying (TV, radio, print, OOH), Search advertising (SEA), Influencer & creator marketing, Organic social content, Social strategy & platform mix, Conversion rate optimisation, E-commerce (incl. payment), Mobile apps & PWAs, SEO & GEO, Website development, Website strategy & UX, CRM & lifecycle strategy, Direct marketing & lead management, Marketing automation, Dashboards & reporting, Data science & analytics (incl. predictive modelling), Corporate communication, PR strategy & media relations, Employer brand strategy, Internal communication, Recruitment campaigns, Brand activation (incl. guerrilla), Events & experiences, Sponsorship & partnerships, Digital, Digital marketing, Performance marketing, Branding, Activatie, Advertising, Campagne, Creative, CRO, Full-service, Merkstrategie, Online marketing, Social media, SEO, SEA, Reclamebureau |
| Team (VTE) | 20,8 |
| Gemiddelde klantgrootte | 60k |

## Wat doet Fight Club?

Digital first full service
Fight Club is een van oorsprong performance marketing bureau, dat de stap gezet heeft naar een full service aanpak voor merken. Ze maken deel uit van de groep Customer Collective.
Ze werken veel voor omnichannel retailers; maar ook over sectoren heen voor finance & insurance, HR, Real Estate, Pharma, tot B2B. Het senior team is georganiseerd in drie clusters: performance (voor alle always-on digitale kanalen), media buying (van zowel de bekende digitale kanalen, als programmatic, DOOH en connected TV), en creative services.
Het creative team werkt op brand positioning en merkstrategie, branding, creatieve concepten en campagnes.
Ze doen dat op dit moment met een 40 VTE, waaronder:

- een sterk account team van 5
- 20-tal performance en media marketeers
- 10-tal in de creative studio.
Wat ze niet doen: development, UX, marketing automation (wordt allemaal in groep Customer Collective gezet)
Zelf omschrijven ze hun cultuur als: open, transparant, partner, respect, solidair, kennis delen.

## Waar is Fight Club gevestigd?

Fight Club is gevestigd in H. Consciencestraat 1B, 2800 Mechelen, Belgie.

## Welke expertises heeft Fight Club?

- AI & innovation strategy
- Brand strategy & positioning
- Customer & audience strategy
- Brand identity & design
- Packaging design
- Product & service design
- Campaign concepts & big ideas
- Campaign execution
- Performance creative & DCO
- Content strategy & editorial
- Digital & programmatic buying
- Media strategy & planning
- Offline buying (TV, radio, print, OOH)
- Search advertising (SEA)
- Influencer & creator marketing
- Organic social content
- Social strategy & platform mix
- Conversion rate optimisation
- E-commerce (incl. payment)
- Mobile apps & PWAs
- SEO & GEO
- Website development
- Website strategy & UX
- CRM & lifecycle strategy
- Direct marketing & lead management
- Marketing automation
- Dashboards & reporting
- Data science & analytics (incl. predictive modelling)
- Corporate communication
- PR strategy & media relations
- Employer brand strategy
- Internal communication
- Recruitment campaigns
- Brand activation (incl. guerrilla)
- Events & experiences
- Sponsorship & partnerships
- Digital
- Digital marketing
- Performance marketing
- Branding
- Activatie
- Advertising
- Campagne
- Creative
- CRO
- Full-service
- Merkstrategie
- Online marketing
- Social media
- SEO
- SEA
- Reclamebureau

## Met welke klanten werkt Fight Club?

- Luikse Siroop
- Whirlpool
- SnowWorld
- PharmaMarket
- ZEB
- Xandres
- Luminus

## Wie zijn de concurrenten van Fight Club?

Bossdata, Semetis, TBWA, Happiness, FamousGrey, Clicktrust, Mutant

## Financiele kerncijfers

Bron: NBB-jaarrekeningen. "/" betekent niet neergelegd (verkort schema); VTE = gemiddeld aantal voltijdse equivalenten.

| Jaar | Omzet | Brutomarge | EBITDA | VTE |
|---|---|---|---|---|
| 2023 | € 7.967.046 | € 2.374.360 | € 380.067 | 23,1 |
| 2024 | / | € 2.376.701 | € 24.024 | 22,3 |
| 2025 | / | € 1.593.297 | € -780.062 | 20,8 |

## Welke awards won Fight Club?

Agency of the Year - WebAward.be

- Agency of the Year 2024, Gold (Best Newcomer Agency)
- WebAward.be, Winner (SEA (Web Awards X))

## Veelgestelde vragen

**Wanneer werd Fight Club opgericht?** In 2009.

**Waar zit Fight Club?** In Mechelen, Belgie.

**Waarin is Fight Club gespecialiseerd?** AI & innovation strategy, Brand strategy & positioning, Customer & audience strategy, Brand identity & design, Packaging design, Product & service design.

**Hoe groot is Fight Club?** Ongeveer 21 voltijdse equivalenten (boekjaar 2025).

**Wie zijn de klanten van Fight Club?** Onder meer Luikse Siroop, Whirlpool, SnowWorld, PharmaMarket, ZEB, Xandres, Luminus.

---

Factsheet uitgegeven door IKAg. Cijfers uit de jaarrekening t/m boekjaar 2025. Bedrijfsgegevens gecontroleerd bij de KBO op 2026-09-12. Canonieke pagina: https://www.ikag.be/factsheets/fight-club-brand-performance-agency
